Web Analytics
BallinaSHOWBIZMihrije Braha lajmërohet nga Mitrovica e Veriut

Mihrije Braha lajmërohet nga Mitrovica e Veriut

Mihrije Braha eshte nje nga kengetaret me te komentuara.

Ajo pelqehet per zerin unik, por edhe pozitivitetin qepercjell ne secilen paraqitje.

Ajo komentohet goxha edhe per dukjen.

Pamja e saj rinore perkunder viteve eshte e dukshme.

Këngëtarja Mihrije Braha , ka vizituar Mitrovicën e Veriut.

Ajo për ndjekësit e saj tregoi rrugën deri sa shkonte.

Mihrija, ka familjar që jetojnë në atë pjesë dhe thotë se aty po jetohet dhe jeta është e qetë.

Këngëtarja uron që qetësia të jetë gjithmonë tek shqiptarët, shkruan /Kosovarja/

Shiko videon:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Mihrije Braha (@mihrijebraha)

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit