Mihrije Braha tregon se çka i bën serbët në mes të natës

Mihrije Braha ka treguar momentin më të tmerrshëm të jetës së saj në emisionin ‘Glamour Zone’, ku ishte e ftuar bashkë me Naim Abazin.

Ajo ka treguar tmerrin që përjetoi një natë që u ndalua nga serbët.

“Kemi qenë me makinë, natën, na ndalon policia.

Na thotë fikeni makinën, dhe mbaj mend që e kemi parë veten në ferra, ishim vetëm ne të dy në makinë, policia dhe asnjë tjetër.

Ishim me all.ti te koka me Naimin, dhe mbaj mend që mbylla sytë, edhe prita kur do më kapte pl…

Ata na sh.anë dhe fyen serbisht, mëpas njëri nga policët na tha të iknim.

Aq e tmerruar sa isha, të isha në timon, unë nuk do kisha ndezur dot as makinën.

Në ate situate njeriu përjeton traumë.”/kosovarja