Web Analytics
BallinaUncategorizedMihrije Braha unike me këtë veshje

Mihrije Braha unike me këtë veshje

Mihrije Braha vazhdon fuqishëm të jetë pjesë e mediave rozë, duke qenë gjithmonë në qendër të vëmendjes për stilin e veçantë që ka.

Këngëtarja e njohur është tejet e përkushtuar edhe në profesionin që ka, duke publikuar kohë pas kohë këngë që gjithmonë pëlqehen nga publiku.

Si gjithë fytyrat e tjera të shoëbizit edhe Mihrija është tejet aktive në rrjete sociale, duke goditur gjithmonë me imazhet e saj.

Këtë herë, me një veshje interesante ajo duket shumë tërheqëse dhe nuk ua lëshon rrugën vajzave të reja. /Kosovarja/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,001NdjekësitNdjek

Të Fundit