Mijëra euro veç për një postim, kaq fitojnë konkurentët e Përputhen nga Instagrami

“Përputhën” një emision i cili është komplet me skenar në Top Channel ka arritur që të bëhet formati televiziv më i shikuar në trojet shqiptare.

Në këtë format televiziv përveç që po pasurohet producentja Olsa Muhametaj, sipas opionistit Merdian Camaj, shifra të  mëdha  parash po fitojnë edhe konkurrentët e këtij formati.

Sipas Camaj, Tea, fiton rreth 15 mijë euro vetëm nga bizneset që i promovon në Instagram, një shifër shumë e madhe.

Sipas po Camaj, Tea çdo gjë që bën e bën për lek dhe vëmendje./Blic