Web Analytics
BallinaSHOWBIZMike apo rivale?! Dea Mishel zbulon gjërat që “urren” më shumë tek...

Mike apo rivale?! Dea Mishel zbulon gjërat që “urren” më shumë tek Megi Pojani

Dea Mishel së fundmi në një intervistë u pyet se kush janë gjerat që ka më shumë bezdi ndaj Megi Pojanit.

Ajo nuk i kurseu disa kritika, të cilat Megi duhet t’i përmirësojë.

“Megi nuk e ka mendjen ku i flet. Rri në telefon dhe nuk dëgjon vërtet, duhet t’i flas katër herë që të kthejë kokën.

Vonohet shumë. Kur bëjmë plane është njeriu i fundit që lajmërohet. Jo i fundit, sepse nuk duam, por sepse mezi hap telefonin. Pastaj është e para që vjen e na merr të gjithave”, është shprehur Dea.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,001NdjekësitNdjek

Të Fundit