Mikela dhe Ana puthen në buzë në studion e “Përputhen”, reagimi i Borës habiti të gjithë

Dy vajza e “Përputhen” kanë bef.asuar publikun.

Studio e “Përputhen” sot është habitur nga gjesti i bërë nga dy konkurrente të “Përputhen”.

U transmetua puthja e cila u bë në prapaskena mes Mikelës dhe Anës si dënim nga njëri konkurrent, teksa Ana tha se ajo e pëlqen Mikelën për karakterin e saj të fortë.

Si shenjë falenderimi Mikela shkoi për një përqafim por që përfundoi duke e puthur në buzë përsëri Anën.

Kjo gjë qoi në të qeshura në studio derisa edhe reagimi i djemve në studio ishte mjaft qesharak.

“Wuaa” degjohet teksa psh.ertit Bora Zemani.

Gjithashtu Bora ishte ajo e cila kerkoj nga vajzat të tregojne nese ka diçka me teper mes tyre.

Shiko videon: