Mikela donte të largohej nga ‘Përputhen’ pa Erionin, por ja çfarë i tha Olsa

Ish-konkurrentja e “Përputhen”, Mikela ishte së fundmi e ftuar në “Natën me Aulonën”, ku foli për rrugëtimin e saj në programin e dashurisë.

Mikela rrëfeu se ka pasur një moment kur ka dashur të heqë dorë nga Erioni, momenti kur Ana u bë pjesë e “Përputhen”.

Mirëpo, autorja e programit, Olsa Muhameti e ka këshilluar dhe e ka bindur të qëndrojë.

“Për një moment dobësie mos e hidh gjithçka poshtë sepse unë e shoh si të shkëlqejnë ty sytë për atë djalë”, i ka thënë Olsa./xing/