Web Analytics
BallinaSPORTMilan e largon Paquetan vetëm për këtë shumë parash

Milan e largon Paquetan vetëm për këtë shumë parash

Lucas Paqueta ka filluar të bëhet lojtar i padëshiruar në AC Milan.

Por, AC Milan do ta largonte largimin e sulmuesit që në këtë janar, por vetëm nëse ata marrin një ofertë mbi 40 milionë euro për brazilianin.

Paqueta kaloi në San Siro verën e 2018, por nuk ka lënë shumë gjurmë në Serie A pasi që ka shënuar vetëm një gol në 26 paraqitje.

Sipas Calciomercato vetëm Paris Saint-Germain ka shprehur interes për 22 vjeçarin dhe janë gati për ta transferuar por vetëm nëse paguajnë gjysmën e shumë që kërkon MIlanin.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit