Milot Rashica e vesh djalin me fanellën e ekipit të tij

Rashica publikoi imazhin e ëmbël të djalit.

Një muaj më parë, futbollisti Milot Rashica dhe gruaja e tij Belkiz Kera u bënë prindër për herë të parë.

Miloti u bë baba i një djali, me të cilin tashmë po kalon shumë kohë dhe nuk heziton të publikojë edhe fotografi në rrjete sociale.

Së fundi ihte Belkiz ajo e cila postoi një imazh të këndshëm të vogëlushit Tian, të cilin e kishte veshur me fanellë të ekipit të tij Werder Bremen.

“Paq fat, babai më i mirë”, ishte mbishkrimi që ia kishte lënë fotos bashkëshortja e futbollistit.