4 C
Kosovo
E mërkurë, Dhjetor 11, 2019
Ballina Uncategorized Milot Rashica vjen në stadium për ta përkrahur skuadrën e tij nga...

Milot Rashica vjen në stadium për ta përkrahur skuadrën e tij nga afër

Milot Rashica po i përkrah edhe nga afër shokët e tij të skuadrës.

Ai ndodhet në stadiumin e Prishtinës “Fadil Vokrri”, duke i përkrahur skuadrën e tij.

Ylli kosovar, Milot Rashica ka ardhur në kryeqytetin e Kosovës për t’i përkrahur bashkëlojtarët e tij, para ndeshjes që do ta zhvillojë kombëtarja jonë nesër kundër Çekisë.

Në foton e publikuar nga Miloti shihet se po i shikon me vëmendje shokët e skuadrës duke u stërvitur, e në pamundësi ta ndajë fushën me ta në stërvitje dhe në ndeshje futbollisti i Werder Bremenit nuk po heziton të ofrojë përkrahjen e tij, për shokët e skuadrës.

Po ashtu lojtarët e Kosovës disa ditë radhazi janë duke u stërvitur në kohën e njëjtë në të cilën do ta zhvillojnë ndeshjen e tyre në kuadër të kualifikimeve Euro2020.

Ndeshja në mes Kosovës dhe Çekisë do të zhvillohet nesër nga ora 15:00 në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë.

608,926FansLike
29,781FollowersFollow
1,052FollowersFollow

TË FUNDIT

Varros veturën për ta vozitur në botën tjetër

Një biznesmen brazilian kishte pranuar shumë reagime negative pas njoftimit se donte të varroste veturën e tij. Chiquinho Scarpa, 62 vjeç kishte njoftuar në Facebook...
web
analytics