Miloti dhe gruaja e tij vishen njëjtë, duken si binjakë

Milot Rashica është njëri nga futbollistët tanë ndër më të njohurit, shkruan “InfoKosova”.

Miloti tash e sa kohë është i martuar me bukuroshen Belkiz Kera dhe kanë një djalë.

Çifti bëjnë një dyshe mjaftë të bukur dhe janë shumë të ndejkur nga fansat nëpër rrjetet sociale.

Së fundmi gruaja e Milotit, Belkiz ka publikuar një fotografi ku që të dy janë veshur me ngjyrën e kuqe.

Aq bukur duken çifti në këtë fotografi sa që duken sikur të ishin binjakë./InfoKosova/