Web Analytics
BallinaUncategorizedMiloti me nusen duken kaq bukur kur dalin në mbrëmje

Miloti me nusen duken kaq bukur kur dalin në mbrëmje

Milot Llalloshi dhe nusja e tij Erxhina janë të komentuar mjaft shumë në media.

Ata tregojnë marrëdhënien e tyre të bukur si familje në cdo imazh, shkruan InfoKosova.

Mbrëmë ata kanë vendosur të dalin bashkë.

Veshur në të zeza të dy po shkëlqejnë./InfoKosova/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit