Web Analytics

Miloti nuk do të pëmbahet, kështu rregullohet Belkiz kur del për kafe

Botuar nga: InfoKosova

Belkiz Kera, u bë e njohur pasi u martua me lojtarin e njohur kosovar, Milot Rashicën.

Nga kjo martesë, çifti janë bërë prindër të dy djemve.

Ata këtë vit po jetojnë në Anlgi, pasi Miloit kaloi nga Bundesliga në Premierligë.

Çifti janë shumë aktivë me postime në rrjete sociale.

Belkizë mbrëmë ka dalë për kafe.

E veshur bukur dhe e rregulluar me shumë shije, ajo po duket një zonjë e vërtetë.

Kësaj pamje do të këtë vështirë t’i rezistojnë edhe burri i saj, Milot Rashica i cili ditëve të fundit ka qëndruar në Kosovë dhe Zvicër, i angazhuar në Kombëtaren e Kosovës. /ora

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

630,632FansaPëlqeje
27,998NdjekësitNdjek
992NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

Të FUNDIT

x