Miloti nuk e harron origjinën, edhe në pushime merr me vete çajin e Vushtrrisë

Pas plazhit shkon çaji, Milot Rashica në pushime është si të gjithë shqiptarët e tjerë.

Futbollisti i njohur dhe me famë ndërkombëtare, por me prejardhje nga Kosova së fundi është duke kaluar disa ditë pushimi në një vend të bukur bregdetar.

Nuk kanë munguar as imazhet nga atje, nga ai dhe bashkëshortja e tij Belkiz Kera.

Por ai që bie në sy në postimin e tij të fundit, ku shihet me djalin e tij është edhe një gotë çaj Vushtrrie. “Tu shty per çaj 😆 #02 @tian.rashica” ka shkruar ai me humor në mbishkrimin e fotografisë./kosovarja