Web Analytics
BallinaSHOWBIZMiloti shijon vikendin bashkë me familjen

Miloti shijon vikendin bashkë me familjen

Milot Llalloshi është një ndër këngëtarët më të dalluar në skenën muzikore, ai edhe sot është aktiv duke menaxhuar karrieren muzikore të motrës së tij Edonës.

Ai me aktivitetin që ka në rrjete sociale, shumë herë qëndron në krye të medieve rozë.

Në këtë ditë vikendi, Miloti ka shijuar kohën bashkë me bashkëshorten dhe fëmijët.

Me buzëqeshjen e ëmbël në fytyrë, shihet lumturia që kanë e gjithë familja.

Për më shumë, shikojeni imazhin./kosovarja

Shiko foton:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit