Web Analytics
BallinaUncategorizedMiloti sjell foton më të ëmbël krah bashkëshortes bukuroshe

Miloti sjell foton më të ëmbël krah bashkëshortes bukuroshe

Milot Llalloshi dhe bashkëshortja e tij Erxhina janë mjaft aktiv në rrjete sociale.

Ata pëlqejne që herë pas ehre të sjellin foto nga përditshmëria për fansat e tyre.

Së fundmi ata kanë publikuar një foto ku shihen krah njëri tjetrit.

Të dy elegant të rregulluar deri në detajine fundit po duken kaq bukur./InfoKosova/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit