Web Analytics
BallinaUncategorizedMiloti sot feston ditëlindjen, Edona i bën urimin e përzemërt

Miloti sot feston ditëlindjen, Edona i bën urimin e përzemërt

Milot Llalloshi sot feston ditëlindjen e 37-të.

Për shumë vite ai është njohur si vëllau i Edonës, ndërsa më pas është shëndrruar në një këngëtar të hiteve dhe profesionalizmit.

Përveç si motër e vëlla, dyshja e njohur e estradës shqiptare kanë krijuar një partneritet mahnitës në skenën muzikore.

Për çka kanë lënë prapa një verë tejet të suksesshme me dasma e organizime të ndryshme muzikore kudo ku flitet shqip./Indeksonline/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit