Web Analytics

Mimoza Mustafa ekspozon linjat e trupit nga pushimet

Botuar nga: InfoKosova

Këngëtarja e njohur shqiptare, Mimoza Mustafa, është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale.

Shpesh ajo ndan me ndjekësit fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e saj e përditshme.

Së fundmi, këngëtarja e hitit “Sadist” ka treguar se është duke shijuar së fundmi disa ditë të mira pushimi në Turqi.

Ajo ka publikuar në rrjetin social Instagram disa fotografi nga pushimet, ku ka pozuar e veshur me të bardha.

Këngëtarja është dukur mjaft atraktive dhe tërheqëse në këto fotografi, duke vënë në pah linjat e saj trupore.

Përkundër viteve, Mimoza ka arritur që ta ruajë mjaft mirë vitalitetin e saj të trupit.

Për këtë paraqitje të saj, pëlqimet dhe komentet e shumta nga ana e ndjekësve nuk kanë munguar.

Shiko fotot:

Artikull i sponsorizuar

RRJETET SOCIALE

1,163,237FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
404AbonentëAbonohu

Të FUNDIT