Mimoza Mustafa ka disa fjalë për vjehrrin e saj

Babai i Shkumbin Kryeziut feston ditëlindjen.

Këngëtari, tekst shkruesi dhe producenti kosovar  uroi babain e tij me rastin e ditëlindjes së 78-të, shkruan “Kosovarja”.

Ndërkohë që nuk mungoi as urimi nga reja e tij Mimoza “100 të lumtura për Bajushin tonë”, shkruan këngëtarja.

Rikujtojmë, se Shkumbini dhe Mimoza janë prindër të dy fëmijëve./Kosovarja/