Web Analytics

Mimoza Mustafa shkëlqen në studio, tregon çka ka bërë operacion plastik

Këngëtarja Mimoza Mustafa së fundmi ka qenë e ftuar në emisionin e pasdites në T7, “Canapé”.

Ajo gjatë intervistës së moderuar nga Shpend Lipa foli për shumë të pathëna, qoftë nga jeta private dhe profesionale.

Ndër të tjera, ajo tregoi edhe për ndërhyrjet kirurgjike.

Se çfarë operacione plastike ka bërë, e mësoni duke klikuar në videon e mëposhtme. /Express/.

Shiko videon:

Nga rubrika