Web Analytics

Mimoza Mustafa s’po din mu plak, lajmërohet nga pushimet, po duket super-hot e veshur me bikini

Botuar nga: InfoKosova

Ka një kohë të gjatë që nuk është aktive me projekte të reja muzikore.

Bëhet fjalë për këngëtaren e njohur dhe të dashur për publikun, Mimoza Mustafa.

Por, Mimoza është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në fotografinë e fundit ajo është shfaqur nga pushimet dhe po duket shumë ‘hot’./ORAinfo/

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

630,632FansaPëlqeje
27,998NdjekësitNdjek
992NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

Të FUNDIT

x