Web Analytics
BallinaSHOWBIZMimoza ‘nguc’ fansat e saj, publikon fotografi pa jelek!

Mimoza ‘nguc’ fansat e saj, publikon fotografi pa jelek!

Mimoza Shkodra, ka kohë që nuk ka sjellë një projekt të ri muzikorë, por, ajo është shumë aktive në mbrëmje dhe ahengje familjare brenda dhe jashtë Kosovës.

Jeta e saj është mes Kosovës dhe Zvicrës, vend në të cilin ajo e ushtron profesionin e saj si farmaciste.

Duke qenë se vazhdimisht është në lëvizje dhe udhëton shpesh, Mimoza poston rregullisht nga jeta e saj shumë e ngarkuar.

Ajo se fundmi ka publikuar disa imazhe ku shfaqet e veshur me fustan të shkurt dhe provokues.

E ajo që ka ‘ndezur’ fansat e saj ka qenë vendimi për të mos veshur fare të brendshme.

Pa riçipeta dhe me fustan të shkurt, Mimoza Shkodra po duket ‘zjarr’. /ORAinfo/

Shiko foton:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit