Web Analytics
BallinaSHOWBIZMimoza Shkodra mahnit me format trupore në bekini

Mimoza Shkodra mahnit me format trupore në bekini

Këngëtarja e njohur shqiptare, Mimoza Shkodra, është mjaft e ndjekur në rrjete sociale teksa publikon imazhe e video të ndryshme.

Ajo së fundmi ka shpërndarë një fotografi me bekini nga pushimet, ndonëse rrallë shfaqet me një paraqitje të tillë, kjo ka bërë që të komentohet për format trupore, përkundër se shquhet për fizikun atraktiv.

“Ju uroj pushim të mbarë”, ka shkruar ajo, ndersa të shumta kanë qenë komplimentet që mori në hapësirën për komente nga miqtë e ndjekësit.

Ajo këtë verë ka qenë më e angazhuar me koncerte, por nuk ka realizuar ndonjë këngë të re, e fundit mbetet “Ja lo pijes” që e solli saktësisht më 13 maj dhe që deri më tani ka mbledhur mijëra klikime.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit