Web Analytics
BallinaSHOWBIZMimoza Shkodra ngritë duart, nxjerr gjoksin – ulë duart, nxjerr gjoksin

Mimoza Shkodra ngritë duart, nxjerr gjoksin – ulë duart, nxjerr gjoksin

Stina e vjeshtës sapo ka filluar, këtë na bënë të ditur edhe këngëtarja Mimoza Shkodra.

Ajo në postimin e fundit në Instagram, na shfaqë disa imazhe mjaftë të bukura.

Mimoza me elegancën dhe stilin e saj unik, iu bëri përshtypje shumë ndjekësve, ku mori shumë komente pozitive.

Në fotot e fundit ajo duket fantastike, si një tigreshë elegante dhe e pa rezistueshme.

Këngëtarja e njohur kosovare, jeton e vepron në Diasporë.

Mimoza ka kohë që nuk ka ardh me ndonjë projekt të ri muzikor.

Mirëpo nuk ka munguar në mbrëmje e koncerte ku ka qenë tejet e pranishme.

Në këtë foto të reja, vëmemdjen më të madhe e merr gjoksi i këngëtares.

Në të gjitha pozat, ai është në fokus./kosovarja

Shiko fotot:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit