Web Analytics

Mimoza Shkodra një ‘tigreshë’ e vertetë në imazhet e fundit

Botuar nga: InfoKosova

Mimoza Shkodra vazhdon të jetë një nga të preferuarat e publikut shqiptarë.

Këngëtarja me zërin e veçantë, ka edhe një stil po ashtu të veçantë, ajo arrin vëmendje po thuajse në secilën paraqitje që bënë.

Kështu ka ndodhur edhe së fundmi derisa është shfaqur me një fustan të ngjashëm me lëkurën e Kleopatrës.

Me dekolte të hapur dhe material të ngushtë ajo shfaqte format fizike joshese.

Shiko Fotot:

RRJETET SOCIALE

630,627FansaPëlqeje
27,997NdjekësitNdjek
992NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

Të FUNDIT

x