Mimoza Shkodra po i reklamon floktë apo të pasmet?

Këngëtarja Mimoza Shkodra pas ndarjes nga Seldi Qalliu është bërë një goxha femër, shkruan “InfoKosova”.

Duket se sa ishte me Seldin ai ishte xheloz dhe nuk e linte Mimozën që të ekspozohej sikurse tani.

Në paraqitjen e saj të fundit Shkodra reklamon trupin dhe floktë e saj të gjatë.

Por, vëmendje marrin të pasmet “bombastike” të Mimozës./InfoKosova/

https://www.facebook.com/vipaklips/videos/1049685718750766/

https://www.facebook.com/vipaklips/videos/2547723858833712/