Web Analytics
BallinaSHOWBIZMimoza veshë fustan të shkurtë, reklamon këmbët e saj të bukura

Mimoza veshë fustan të shkurtë, reklamon këmbët e saj të bukura

Mimoza Shkodra, ka kohë që nuk ka sjellë një projekt të ri muzikorë.

Por, ajo është shumë aktive në mbrëmje dhe ahengje familjare brenda dhe jashtë Kosovës.

Jeta e saj është mes Kosovës dhe Zvicrës, vend në të cilin ajo e ushtron profesionin e saj si farmaciste.

Duke qenë se vazhdimisht është në lëvizje dhe udhëton shpesh, Mimoza poston rregullisht nga jeta e saj shumë e ngarkuar.

Së fundmi ajo ka ndarë me ndjekësit e saj një foto ku shihet se është në hotel, e veshja e saj me shumë stil tregon “hiret” e saj./ORAinfo/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit