Mimoza Shkodra sonte ka “kallur” të gjithë ndjekësit e saj meshkuj, shkruan “InfoKosova”.

Ishte veshur e rregulluar shumë bukur.

Fustani që kishte vendosur sot ta veshte Mimoza, e sillte atë shumë të bukur dhe me shumë freski.

Shkodra shihej e buzëqeshur në këtë pamje që na e ofroi, dukej shumë e lumtur.

Por, ajo që më së shumti ra në sy ishte gjoksi gjigant i këngëtares.

Kjo është ndër të paktat herë kur Mimoza ekspozon kaq shumë gjoksin e saj të bukur./InfoKosova/