Miriam Cani dhe Arilena Ara duken si motra në foton e fundit

Miriam Cani dhe Arilena Ara, këngëtaret e dashura për publikun shqiptar duket se kanë një raport mjaft të ngushtë shoqëror me njëra-tjetrën.

Ato shpesh e quajnë motër njëra-tjetrën, duke publikuar fotografi të ndryshme në rrjetet sociale.

Arilena ka publikuar një fotografi së bashku me Miriamin.

Që të dyja duken shumë të afërta dhe gjithashtu shumë të bukura./kosovarja