Web Analytics
BallinaSHOWBIZMirsa Kërqeli sot feston ditëlindjen, kaq vite mbushi ajo

Mirsa Kërqeli sot feston ditëlindjen, kaq vite mbushi ajo

Mirsa Kërqeli feston sot ditëlindjen.

Këngëtarja e shumë hiteve, sot mbush plot 35 vite jetë.

Këngëtarja e cila kishte vite që ishte tërhequr nga muzika për t’iu përkushtuar dy fëmijëve dhe bashkëshortit të saj, është rikthyer në skenë me projekte të reja muzikore.

Kujtojmë që muajin e kaluar Mirsa publikoi “Mashup” një përbërje të hiteve të saj, që u prit mjaft mirë nga publiku.

 

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,001NdjekësitNdjek

Të Fundit