Web Analytics
BallinaSHOWBIZMirsa ndan momentin më të mirë me familjen

Mirsa ndan momentin më të mirë me familjen

Mirsa Kerqeli në shumë aspekte merr vëmendje me pozat e ndryshme që publikon.

Ajo për ndjekësit gjithmonë pozon e lumtur, dhe nuk mungon me imazhe të shumta në rrjete sociale.

Në një fotografi të fundit, ajo shihet bashkë me burrin dhe fëmijët, duke reflektuar me pozitivitet.

Si gjithmonë, Mirsës nuk i mungon shkëlqimi në fytyrë dhe veshje që bën gjithmonë përzgjedhje adekuate./kosovarja

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,001NdjekësitNdjek

Të Fundit