Web Analytics
BallinaSHOWBIZMirsa përgatit për kunatat këtë ushqim të shijshëm

Mirsa përgatit për kunatat këtë ushqim të shijshëm

Mirsa Kerqeli kohë pas kohë shfaqet e zjarrtë duke e rregulluar vetën deri në detajin më të vogël.

Duke publikuar shumë imazhe për ndjekësit që ka, këngëtarja gjithmonë duket perfektë dhe kalon në lajm.

Kohëve të fundit ajo është pak pasive në skenën muzikore, pasi që është e përkushtuar në jetën familjare.

Mirsa Kerqeli tregohet e zonja për shumë aspekte.

Ajo me punën që bën, gjithmonë përmendet për pozitivitetin që ka.

Përveç në karrierë, këngëtarja shihet e zonja edhe në punët e shtëpisë ku shumë shpesh përgatit ushqime të ndryshme.

Në një fotografi të fundit shihet që ajo iu përgatitur mantia kunatave të saj.

Se si e falenderojnë ato, e dëshmon pamja në vijim./kosovarja

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit