8.7 C
Kosovo
E enjte, Dhjetor 12, 2019
Ballina Mision i pamundur që t'i rehatosh fëmijët thotë Emina Çunmulaj

Mision i pamundur që t’i rehatosh fëmijët thotë Emina Çunmulaj

Modelja shqiptare Emina Çunmulaj është nënë e dy vajzave, shkruan “InfoKosova”.

Ajo dhe burri i saj biznismeni i njohur, qe sa vite jetojnë bashkë dhe kanë krijuar edhe familje.

Por, duket se me të bijat më shumë merret e ëma Eminë.

E cila pothuajse i ka shumë të shpeshta fotografitë me të bijat që i bën publike nëpër rrjetet sociale.

Edhe sonte kishte nda një foto ku shihej se nuk po mundet assesi që t’i rehatoj vajzat.

Që të dyja me kërkesat e tyre të shumëta, nënën Eminë e kishin lodhur, ndërsa ajo çfarë bëri, ja shikojeni tani./InfoKosova/

Shiko Fotot:

608,886FansLike
29,781FollowersFollow
1,052FollowersFollow

TË FUNDIT

web
analytics