Zana Berisha quhet miss Kosova 2018, shkruan “InfoKosova”.

Zana është nga ato misset të cilat nuk janë shumë të përfolura në median rozë, por që gëzon një pamje të bukur.

E si duket së fundmi Zana ka zgjuar kurreshtje tek masa e gjerë me paraqitjen e saj të fundit.

Zana shfaqet nga Turqia ku është duke qëndruar për punë, dhe aty shihet e veshur me një veshje ngjyrë “pink”.

Kjo pamje e Zanës duket thjeshtë e mahnitshme./InfoKosova/