Web Analytics
BallinaMjegulla "pushton" vendin, anulohen disa fluturime

Mjegulla “pushton” vendin, anulohen disa fluturime

Tirana dhe zona përreth mbrëmjen e kësaj të diele (12 janar) janë gjendur nën pushtetin e një mjegulle të dendur.

Si pasojë ka pasur vështirësi në qarkullimin e automjeteve, por edhe linjave ajrore.

Raportohet se në aeroportin Rinasit janë anuluar disa fluturime, të parashikuara për mbrëmjen e sotme.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,001NdjekësitNdjek

Të Fundit