-3.1 C
Kosovo
E premte, Dhjetor 6, 2019
Ballina SHOWBIZ Modelja braziliane rrëzohet teksa del për të bërë fotografi

Modelja braziliane rrëzohet teksa del për të bërë fotografi

Modelja dhe aktorja e njohur braziliane Liziane Gutierrez ka vendosur për një ‘photoshoot’ të nxehtë, derisa gjërat nuk shkuan ashtu siç ishin menduar.

Ajo teksa po shkonte drejt aparatit në Las Vegas, me veshjen e nxehtë të Krishtlindjeve, me bikini sikur ‘Santa’ kishte të mbathura edhe këpucë me rrota.

Liziane në një moment humbi ekuilibrin dhe u rrëzua mjaft frikshëm.

Lajm i mirë është se ajo shpëtoi nga ndonjë lëndim serioz.

609,033FansLike
29,781FollowersFollow
1,053FollowersFollow

TË FUNDIT

E mahnitshme: Kirurgët britanezë shpëtojnë vajzën e lindur me zemër jashtë

Kirurgët në Britani kanë shpëtuar jetën e një fëmije që ka lindur me zemrën e saj jashtë trupit. Kjo si rezultat i një gjendjeje të...
web
analytics