Modelja e njohur lë gojë hapur të gjithë, FOTO e saj nuk duhet humbur

Ish e dashura e e futbollistit Mario Balotelli, Raffaella Fico është shumë aktive në rrjetin social Inatgram.

Dhe mbrëmjen e kaluar ajo ka lënë të gjithë ndjekësit e saj pa gjumë me foton e publikuar.

Bukuroshja ka publikuar një foto bardhë e zi ku duket pa rroba.

Komentet dhe pëlqimet ishin të shumta në foton e bukuroshes brenda pak orësh.

‘Prapa skene’ ka shkruar krahas fotos bukuroshja.