Web Analytics

Modelja e njohur nuk përballon dot të nxehtin, heq këmishën dhe rri ne sytjena në mes të emisionit

Modelja e njohur Heidi Klum së fundmi u shfaq në programin “Hot Ones”, në YouTube ku personazhet e famshëm hanë krahë pule pikante ndërsa u përgjigjen pyetjeve të ndryshme.

Ndërsa Klum mori sfidën me të qeshur, në një moment ajo hapi papritur kopsat e këmishës për të përballuar të nxehtin.

Veprimi i beftë i modeles habiti edhe moderatorin.

Që nga ai moment Klum zgjodhi që pjesën tjetër të intervistës ta bënte pa këmishë dhe vetëm dhe reçipeta.

Pamjet nga emisioni u bënë shpejt virale në rrjet.

Shiko foton:

Nga rubrika