Modelja e njohur provokon fansat

Modelja bom.bastike me prejardhje ruse Anastasiya Kvitko, njihet për format e saj tru.pore me të cilat po i bën një konkurrencë të fortë yllit Kim Kardashian.

24 vjeçarja që karrierën e saj po e zhvillon në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, është vazhdimisht në qendër të vëmendjes shkaku i formave të saj tru.pore si dhe bukurisë që ka.

Nuk ka se si të ikë edhe paraqitja e saj e fundit në llogarinë e saj në Instagram, ku ajo ka po.zuar me bik ini duke theksuar for mat e përthyera me të cilat ka bërë për vete miliona fansa nëpër botë. /Indeksonline/