Web Analytics
BallinaUncategorizedModelja e njohur tregon sekretin e një gjumi të mirë

Modelja e njohur tregon sekretin e një gjumi të mirë

Chrissy Teigen ka treguar një rutinë tepër të çuditshme që ndjek çdo natë, nëpërmjet një postimi në Twitter.

Modelja e njohur tregoi se ajo zien vezë çdo mbrëmje dhe i vendos te koka e krevatit që t’i hajë.

“Burri im i dashur thjesht më bëri vezët e mia të natës dhe menjëherë i hodhi.

Unë nuk e detyrova të më bënte të tjera.

Kush është më i miri në këtë situatë?”

Ai që më bëri vezët? Unë që e fala?

Po prit pak, përse Chrisy Teigen zien vezë çdo natë?

Modelja më pas sqaroi se nuk mund të flejë nëse nuk ha diçka.

“Nuk më zë gjumi nëse nuk jam e ushqyer.

Bëj dy vezë të ziera fort çdo natë dhe i ha kur më del gjumi.

Më parë haja mish viçi por zgjohesha shumë e fryrë”, shpjegon ajo.

E pra sekreti i gjumit të Teigen qenka barku plot.

Rrjetet Sociale

630,279FansaPëlqeje
28,213NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit