Web Analytics
BallinaUncategorizedModelja italiane publikon një tjetër video me Robert Berishën

Modelja italiane publikon një tjetër video me Robert Berishën

Modelja e njohur italiane, Maria Bove, ditëve të fundit mori vëmendje të madhe në rrjetet sociale e faqet rozë.

Kjo pas publikimit të një videoje, në të cilën shihet duke u puthur me artistin shqiptar, Robert Berisha.

Ata vazhdojnë të shoqërohen akoma me njëri-tjetrin.

Ditën e sotme (e enjte) ka qenë Bove, ajo e cila ka ndarë një tjetër video në InstaStory ku shfaqet me Robertin në ashensor, të njëjtit duket se po kalojnë kohë të mirë së bashku, ndonëse nuk kanë deklaruar akoma për ndonjë romancë të mundshme dashurie.

Roberti në anën tjetër ka qenë i martuar me këngëtaren Nora Istrefi dhe kanë një vajzë së bashku të quajtur, Renee.

Maria thuhet se është një modele ndërkombëtare, e cila në vitin 2011 ishte finalistja italiane në garën ndërkombëtare ‘Miss Bota’./Kosovarja

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit