Modelja Kendall Jenner, vjen mjaft joshëse në fotosesionin e fundit

Kendall Jenner është një nga modelet më të njohura dhe më të kërkuara në botë.

Kjo falë bukurisë dhe formave të saj trupore, që i mundësojnë asaj të jetë ndër modelet më të dalluara, shkruan Indeksonline.

Së fundmi 24-vjeçarja është shfaqur në numrin e 18-të të revistës Garage, duke pozuar gjysmë e zhv eshur, ku dukej mjaft joshëse.

Supermodelja amerikane edhe njëherë e ka dëshmuar se është një nga modelet më ‘h ot’ në botë. /Indeksonline/