Modelja miliardere shqiptare ‘godet’ nga plazhi

Kohët e fundit është shumë aktive sa i përket postimeve në rrjetet sociale.

Emina Cunmulaj tash e disa ditë po i shijon pushimet e saj bashkë më familjen, prej ku edhe nuk po mungojn imazhe nga më të ndryshmet.

Bukuroshja kësaj radhe ka sjellur një fotografi teksa ka pozuar në bikini pranë plazhit, ku vëmendja bie në linjat e saj trupore ku është paraqitur mjaftë seksi.

As këtë herë nuk kanë munguar pëlqimet dhe komentet e shumta nga ndjekësit.