Modelja na tregon si është të bësh një test për koronavirusin

Në këtë kohë pandemie, testet e koronavirusit janë në qendër të vëmendjes.

Dëgjohet kudo të flitet për to, sa të rëndësishme janë, sa të sakta janë, a janë në sasinë e duhur, por diccka që ende nuk e dimë mirë, është se si duken ata dhe si është të bësh një test të tillë.

Konkurruesja e reality show-t ‘The Bachelor’, Noni Janur, ka vendosur të bëjë publike një video, ku shfaqet ajo teksa testohet për koronavirus.

Ajo e postoi atë në rrjetin social Tik Tok të mërkurën.

Shiko Videon: