Web Analytics
E shtunë, 3 Qershor, 2023

Modelja ruse habit me veprimin e radhës

Modelja ruse Ariana Lirey, është komentuar mjaft shpesh nga mediat rozë që për shkak të lidhjes së saj me reperin nga Kosova, Don Xhonin.

Ajo dhe reperi u ndanë me shumë zhurmë e thumba për njëri-tjetrin.

Mirëpo, pas ndarjes, modelja kishte filluar një lidhje të re, e më pas u kurorëzua.

Mirëpo, një postim i fundit i modeles, ka hedhur dyshime se ajo i ka dhënë fund edhe martesës.

Në një video të publikuar në Instagram, modelja shihet teksa e hedh një unazë në ujë, e që duket të jetë unaza e martesës.

Modelja nuk ka komentuar më shumë në lidhje me këtë./Shqip

Shiko foton:

Të FUNDIT

Rrjetet Sociale

630,884FansaPëlqeje
28,141NdjekësitNdjek
999NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu