Web Analytics

Modelja ruse u shpreh se “Hala” ishte dedikim për të, Don Xhoni i përgjigjet

Don Xhoni përtej muzikës komentohet shumë edhe për jetën e tij private, ai është komentuar shumë për lidhjen e më pas ndarjen nga modelja ruse, Ariana Lirey, 

I ftuar së fundi tek “Zemër Luana”, ai u pyet pikërisht për ish të dashurën e tij, modelen ruse, Don Xhoni u pyet se çfarë do t’i thonte asaj, pasi kjo e fundit ishte shprehur se “Hala” ishte dedikim ndaj saj.

“A të mungoj?”, tha reperi ndërsa ishte Butrinti që kërkoi që këtë t’i thoshte në rusisht dhe Xhoni improvizoi duke shkaktuar të qeshura, tutje ai zbuloi se kënga me Erën nuk ishte dedikim për të.

“Kënga është për dikë tjetër. Nuk është ruse, kam thënë e bukur është si ruse.”, u shpreh reperi./Lajmi

Nga rubrika