Modelja shqiptare me famë botërore ka lënë me gojë hapur rrjetin me veshjen e saj për Halloween.

Tika Camaj ka zgjedhur të vishet si Kleopatra në këtë ditë feste.

Fustani i saj mjaft provokues ka nxjerur në pah format e saj trupore prej modeleje.

Një fustan që të ‘detyron’ të mos veshësh mbathje.

Këto fustane kaq provokuese janë tëndenca e kohëve të fundit.

Tika, modelja e njohur e Viktoria’s Secret njihet për pozat e saj shumë të komentuara.

Modelja kohët e fundit ka ndryshuar pamje, duke u bërë një brune mjaft provokuese.

Mos vallë ky ndryshim është bërë për shkak të personazhit që ajo ka kujtuar për Halloween?

Tika gjithmonë ka qenë një nga biondet më tunduese dhe ndryshimi i fundit e bën të duket paksa e çuditshme./InfoKosova/

Shiko Fotot: