Xhesika Berberi modelja e cila ka një natyrë dhe pamje të rrallë, sonte na paraqitet nga plazhet e Vietnamit, shkruan “InfoKosova”.

Atje nuk dihet akoma se me kë ka shkuar Berberi, por po na sjell pamje shumë të nxehta.

Sipas pamjeve që Xhesika po i publikon nëpër rrjetet sociale, vërejmë se në Vietnam po mbretëron kohë me shumë diell.

E këtë diell dhe këtë mot të mirë e me temperatura të larta, po e shfrytëzon bukuroshja jonë duke qëndruar në plazhe e veshur me bikini.

Pamjet e Xhesikës janë shumë joshëse, mjafton t’ua hedhni një sy tani, dhe do ta ndjeni se jeni edhe ju në një plazh të tillë e do të ngroheni!/InfoKosova/