3.3 C
Kosovo
E shtunë, Dhjetor 7, 2019
Ballina Uncategorized Modelja shqiptare viziton alpet e Zvicrës

Modelja shqiptare viziton alpet e Zvicrës

Vip-at shqiptarë shpesh vizitojnë vendet e bukura nëpër botë, njëra ndër to është dhe Dhurata Lipovica, shkruan “InfoKosova”.

Është shumë e qartë se njeriu zgjedh dhe bënë atë që do, por gjithminë egziston kjo ndër popuj dhe vite, se po nuk e deshe vetën nuk të do askush, e po modelja e ka praktikuar këtë fjë, para se të viziton alpet e Zvicrës ka vizituar dhe bjeshket e Rugovës por janë edhe bjeshkët e Sharrit ku ofrijnë pamje përrallore për të kaluar një fundjavë të këndshme.

Por gjithësesi e bukura e gjithë kësaj është të ndihemi mirë më atë zgjedhje, e si duket modelja ka kaluar momente të bukura me pamjet e natyrës së Zvicrës.

Ndryshe Dhurata është nënë e dy fëmijëve, por me pamjën dhe linjat trupore të mahnitë./InfoKosova/

608,993FansLike
29,781FollowersFollow
1,053FollowersFollow

TË FUNDIT

Merkel: Vendet e BE-së të bashkëpunojnë për ndryshimin e klimës

Shtetet anëtare të Bashkimit Evropian duhet të veprojnë së bashku kundër ndryshimit të klimës, nëse dëshirojnë të luajnë një rol kryesor në këtë çështje,...
web
analytics