Web Analytics
BallinaSHOWBIZModeratori i njohur: I laj flokët vetëm një herë në dy muaj

Moderatori i njohur: I laj flokët vetëm një herë në dy muaj

Moderatori i njohur, James Corden i lan flokët vetëm një herë në dy muaj.

Lajmin e zbuloi vetë ai për në emisionin “The Late Late Show” pasi banorëve të Los Anxhelosit iu kërkua të shkurtonin sasinë e kohës që kalonin në dush për shkak të mungesës së ujit.

“Unë përdor sapun, por nuk i laj flokët, flokët i laj një herë në çdo dy muaj”, u shpreh ai.

Gjithashtu, moderatori ka zbuluar së fundmi edhe sekretet e humbjes së peshës, të cilat përfshinin agjërimin me ndërprerje dhe mosngrënien deri në mesditë, pasi kërkon të qëndrojë në formë.

“Unë nuk ha deri në 12, bnë kam një trajner me të cilin bëj bo.ks.

Mundohem të ushqehem shëndetshëm dhe të mos e privoj veten”, tha ai për “The Sun”./abcnews.al

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit